Sık Sorulan Sorular

Elmarty bir “Bar Catering” hizmetidir. Özel barı, profesyonel barmenleri ve güler yüzlü hostesleriyle son derece kaliteli bir eğlence anlayışı sunar. Farklı imza kokteylleri, eğlenceli shot sunumları, değişik tatları ve geceye uygun kıyafet tercihleri ile normal bir kokteylden farklılaşır.

Bar Catering; klasik bir servisten ziyade, kişinin isteğine göre her anlamıyla özelleştirilmiş bir show sunulmaktadır. Kişi, hosteslerin kıyafetlerinden, içki menüsünün içeriğine ve hatta yanında alacağı ikramlara kadar kendi belirleyebilir.

Kişi sayınıza göre barmen ve hostes ekibi ayarlanmaktadır. Bu sayı genelde 100 kişiye 3 barmen, 2 hostes, bir de koordinatör olarak öngörülmektedir.

Evet içki servisi limitsizdir ve kişi sayınıza göre belirlenmektedir.

Evet, sizin belirleyeceğiniz süreye göre fiyatlandırma yapılacaktır.

İmza Kokteyllerimiz, mevsimine uygun taze meyve sularından hazırlanmakta ve sunulmaktadır. İmza kokteyllere ek olarak, özel shot ikramlar ve şarap sunumu da fiyata dahildir. Arzu edilmesi halinde, ek ücret ile klasik kokteyller, bira, rakı gibi seçenekler de menüye eklenebilmektedir.

Elmarty bir Elma Catering markası olup, bir diğer markası olan Foodybar’dan özel sunumlarıyla popcorn, pamuk şeker, mini cup cake’ler ve alkollü jell-o shotlar gibi çok farklı ikramları da ücretsiz sunmaktadır.

Evet mümkündür, konseptli eğlence adı altında gecenizin konseptine uygun yemek tercihleri sunulacaktır. Örnek olarak Meksika gecesinde lezzetli tacolara acı kokteyller; Türk gecesinde mini dürümlere rakı frozen shotlar eşlik etmektedir.