Farkımız

Özel Kokteyller

Bar catering sektöründe hizmet vermeye karar verdiğimizde ilk hedeflerimizden biri müşterilerimize sunduğumuz içki servisinde farklılık yaratmak oldu. Bunun için profesyonel barmen ekibimizle denemelerimiz sonrasında en ideal tatlara ulaşmaya çalıştık. Her işimizde koruyabileceğimiz kalite standartları doğrultusunda görünüşüyle birlikte tadıyla da akıllarda kalacak bir kokteyl menüsü oluşturduk. Bu menüyü oluştururken farklı damak tatlarına hitap etmesine de dikkat ettik.

Kurutulmuş meyvelerimizin hepsinin şirketimiz tarafından hazırladığını ve kokteyllerde kullanılacak tüm otların ve baharatların en taze ürünlerden seçildiğini de belirtmek isteriz. Sizleri bizim hazırlarken çok keyif aldığımız bu menüyü tatmaya ve arasından en beğendiğinizi seçmeye çalışmaya davet ediyoruz, çünkü biliyoruz ki kolay olmayacak.

Kaliteli Sunum

Barmen ve hostes ekibimizin Elmarty markasının karakterine uygun olmasına çok dikkat ediyoruz, bu bizim için genç, eğlenceli, şık ve kaliteli demek. Bu doğrultuda barmenlerimizin özel hazırlanmış apronlarından, kullandıkları siyah eldivenlere; hosteslerimizin servis tecrübesine sahip olmasının yanı sıra, kullandıkları servis ekipmanlarından, kıyafet tercihlerine kadar hepsiyle en ince detayına kadar ilgilendik. Keyifli ekibimiz geceniz boyunca kokteyl ve shot servisini en güzel şekilde sunsun.

Konsept Lezzetler

Yıllardır yemek sektöründe hizmet veren bir firma olarak kokteylin yanında en güzel ne gideri düşünmesek de olmazdı. Temalı eğlence başlığı altında meksika, yılbaşı, oktoberfest, nostaljik Türkçe, uzak doğu gibi konseptler altında kokteyl ile yemeğin uyumunu yakalamaya çalıştık.

Meksika gecesi dediğinizde acılı, tekilalı kokteyller, meksika şapkalı hostesler ve onların yanında jalapenolu, etli tacolar sizi karşılasın. Gecenizin konseptine göre seçilmiş ve özel hazırlanmış lezzetlerle buluşun. Kokteylinizle yemeğin uyumunu yakalayın.

Unutulmaz Tatlar

Küçük dokunuşların kalıcı izler bıraktığı kanısındayız. Alkolün yanında servis edilen atıştırmalıkların ve farklı sürprizlerin gecenin keyfini arttırdığına inanıyoruz. Bu yüzden daha önce görmediğiniz lezzetlerle karşılaşmaya hazır olun. Karpuzlu jello shotlar hem görünüşüyle apayrı hem de içindeki alkol ile şaşırtıcı. Ayrıca özel araçlarından popcorn ve pamuk şeker gibi tatlar gecenizi renklendirmeye devam edecektir.